Вибухи у Києві та Одесі, чому вибухають квартири?

Сергій

Новачок
Чи ставив хтось газосигналізатор у квартирі, можливо газові служби повинні їх установлювати?

Сашенька

Учасник форуму
Чи ставив хтось газосигналізатор у квартирі, можливо газові служби повинні їх установлювати?
Газосигналізатор – це вкрай необхідний пристрій, що дозволяє запобігти газовій аварії чи отруєнню, шляхом оповіщення у разі виникнення підвищеної концентрації токсичного і вибухонебезпечного рівня газів у навколишньому середовищі. При виникненні небезпеки, автоматично вмикається звукова і світлова сигналізація. Тому цей малогабаритний і розумний прилад повинен стати незамінним атрибутом кожної оселі, оскільки він здатен вберегти ваше майно, а також найцінніше – здоров'я та життя ваших близьких. Це особиста справа кожного. Я не думаю що ъх встановлюють служби газу.

Трудяга

Учасник форуму
Газосигналізатор – це вкрай необхідний пристрій, що дозволяє запобігти газовій аварії чи отруєнню, шляхом оповіщення у разі виникнення підвищеної концентрації токсичного і вибухонебезпечного рівня газів у навколишньому середовищі. При виникненні небезпеки, автоматично вмикається звукова і світлова сигналізація. Тому цей малогабаритний і розумний прилад повинен стати незамінним атрибутом кожної оселі, оскільки він здатен вберегти ваше майно, а також найцінніше – здоров'я та життя ваших близьких. Це особиста справа кожного. Я не думаю що ъх встановлюють служби газу.
Ми такий поставили не дуже давно. Після включення і прогріву (15 хв.) газосигналізатор знаходячись під каструлею зреагував на дим "палички-вонючки", потім так же на газ із конфорки газової плити. Звук !!! Рядом крутилася кицька, тепер нявкає заїкаючись :). Дай Боже, щоб не виникла ситуація, коли газосигналізатору доведеться включатися попереджаючи уже про справжню небезпеку.

Трудяга

Учасник форуму
на фоні цих вибухів всі мабуть будуть ставити. Я взагалі про них нічого не чула((((
я теж)))але в останній час так часто бачу в новинах вибухи, що хочеться чимось оборонитися. Мені теж цакаво послухати. Бо з цими новинами стільки наляканий, що я вже і в іншу країну тікати готовий

Катя

Moderator
я теж)))але в останній час так часто бачу в новинах вибухи, що хочеться чимось оборонитися. Мені теж цакаво послухати. Бо з цими новинами стільки наляканий, що я вже і в іншу країну тікати готовий
я вже погуглила. Він виглядає як звичайна протипожежна сигналізация)

Катя

Moderator
а він що, щей світиться???? Написав хтось що там світлова сигналізація вмикається

Maxon

Учасник форуму
Зараз найпопулярніший товар мабуть буде з останніми новинами....

Катя

Moderator
Зараз найпопулярніший товар мабуть буде з останніми новинами....
та це ж вже не вперше... просто тому що це почало частіше траплятися люди будуть замислюватися про таку річ. Я от наприклад теж замислилася, коли таке питання тут підняли :rolleyes:

Maxon

Учасник форуму
та це ж вже не вперше... просто тому що це почало частіше траплятися люди будуть замислюватися про таку річ. Я от наприклад теж замислилася, коли таке питання тут підняли :rolleyes:
та я ж не проти... Навпаки, і добре що піднімають цю тему... Вибухи від газу трапляються набагато частіше чим грип, грубо сказати. Просто ніхто не робить на цьому акценту. Ну показали в новинах, ну розповіли і все... нарешті почали ворушитися хоча б самі люди.

Катя

Moderator
я тільки що про нього дізналася сьогодні, дізналася про ціну і завтра поведу чоловіка купляти 😆

Havana

Учасник форуму
а хто тут з Києва? що там в вас трапилося з будинком все таки?

Зверху