Освежители и аромадифузоры

Катя

Moderator
Кто пользуется такими ароматизаторами для комнат? Увидела в магазине. Думаю хорошая вещь или бестолковая? Стоит прилично... :unsure:75136715523500.jpg

Останнє редагування:

Трудяга

Новачок
Кто пользуется такими ароматизаторами для комнат? Увидела в магазине. Думаю хорошая вещь или бестолковая? Стоит прилично... :unsure:Переглянути вкладення 3
дружина таке поставила у ванній. Можливо для вас дівчат це має значення. а нам чоловікам всеодно, хоть палічки там хоч звичайний освіжувач буде))) або взагалі не буде :ROFLMAO:

Катя

Moderator
дружина таке поставила у ванній. Можливо для вас дівчат це має значення. а нам чоловікам всеодно, хоть палічки там хоч звичайний освіжувач буде))) або взагалі не буде :ROFLMAO:
а вам приятнее когда в ванной пахнет цветами или свежестью или лучше когда канализацией и еще непонятно чем?))

Maxon

Учасник форуму

Havana

Учасник форуму
Кто пользуется такими ароматизаторами для комнат? Увидела в магазине. Думаю хорошая вещь или бестолковая? Стоит прилично... :unsure:Переглянути вкладення 3
дуже крута річ))) мені неймовірно подобається)))) але закінчується все таки швидко((

Marsi

Учасник форуму
у нас звичайний автоматичний розпилювач. Теж классно працює. Можно поставити інтервал коли він бризгає і в ванній завжди свіжість.

Xaski

Учасник форуму
Если он держит аромат то это крутая штука) обычные освежители быстро теряют запах.

Катя

Moderator
дуже крута річ))) мені неймовірно подобається)))) але закінчується все таки швидко((
где вы обычно берете? я просто в интернете нашла и запах по интернету подбирала. Вот думаю будет ли он действительно такой классный🤪

Katy78

Учасник форуму
ой, він дуже круто пахне. В якому місті ви живете? Сходіть в Епіцентр, там їх багато продається. Як раз понюхати можно)))

Mark999

Учасник форуму
у нас такий у ванній. От саме такий як на фото. Це просто вещь)))) аромат просто ммм)

Зверху