Опалення - газ чи електричне?

Xaski

Учасник форуму
Ми в новому домі робимо ремонт і хочемо замінити опалення з газу на електричне. У кого таке опалення??? Скажіть чи вигідніше воно ніж газ?

Сашенька

Учасник форуму
Ми в новому домі робимо ремонт і хочемо замінити опалення з газу на електричне. У кого таке опалення??? Скажіть чи вигідніше воно ніж газ?
Залежить від того скільки квадратів ви хочете отопити. І беріть до уваги той факт, що якщо взимку вимкнуть світло то ви будете в холодному домі.

Maxon

Учасник форуму
Залежить від того скільки квадратів ви хочете отопити. І беріть до уваги той факт, що якщо взимку вимкнуть світло то ви будете в холодному домі.
При выборе отопления между газовым и электрическим есть очень много нюансов и разница в цене большая. К счастью лично с этим не сталкивался, но вот друзья имели много проблем когда в их городе закрыли все котельни и всем пришлось переходить на индивидуальное отопления.

Xaski

Учасник форуму
Я теж думаю що газ краще. Завіє взимку, вимкнуть світло на 2 дні і будете сидіти в холоді.

Трудяга

Новачок
теж розглядаю такий варіант. Але щодо стовідсоткової переваги електрики перед газом не впевнений. За нинішніми цінами газове опалення буде все ж вигідніше. Для забезпечення нормального опалення електрику знадобиться дуже чимало енергії, яка теж буде виливатися в копієчку. Але от якщо газ полетить за ціною в кілька разів, тоді, звичайно, електрика буде на першому місці. Через це і дилема - чи варто втягуватися в опалення електрикою, наскільки швидко таке рішення може стати більш вигідним.

Сашенька

Учасник форуму
При выборе отопления между газовым и электрическим есть очень много нюансов и разница в цене большая. К счастью лично с этим не сталкивался, но вот друзья имели много проблем когда в их городе закрыли все котельни и всем пришлось переходить на индивидуальное отопления.
на індивідуальне електричне опалення??? А якщо в когось нема змоги або людина не хоче???

Xaski

Учасник форуму
теж розглядаю такий варіант. Але щодо стовідсоткової переваги електрики перед газом не впевнений. За нинішніми цінами газове опалення буде все ж вигідніше. Для забезпечення нормального опалення електрику знадобиться дуже чимало енергії, яка теж буде виливатися в копієчку. Але от якщо газ полетить за ціною в кілька разів, тоді, звичайно, електрика буде на першому місці. Через це і дилема - чи варто втягуватися в опалення електрикою, наскільки швидко таке рішення може стати більш вигідним.
ага, знати бі що далі с тим газом буде...

Катя

Moderator
у нас квартира две комнаты, отопление електро. И отлично греет. По деньгам примерно 700-800 грн в месяц выходит.

Катя

Moderator
По закону человеку не могут отказать в газовом обслуживании. Не имели права ставить людей в такое положение.

Marsi

Учасник форуму
мені здається в своєму домі газ вигідніше. ті сам можешь регулювати тепло, стільки скільки потрібно. В квартирі у нас зазвичай опалення регулює хтось з нижніх поверхів (не знаю хто) і регулює так, що коли взимку ще тепло в квартирі батареї киплять, а коли реально холодно батареї ледь гріють. Зате рахунок приходить завжди однаковий +-

Xaski

Учасник форуму
Всім дякую за поради)) мабуть залишається газ))

Havana

Учасник форуму
если газ в своем доме частном то он в любом случае будет выгоднее я думаю.

Katy78

Учасник форуму
залежить від того яке електричне опалення буде. Зараз є різні економічні батареї
у знайомих дім на двоповерховій. І в ніх економне електричне опалення. Так в них взімку все опалення 1500-1600 грн виходить. Так це два поверхи.

Зверху