Правила форума

Додаток №1 до Угоди про користування сайтом

1. Загальні положення

Технічна підтримка працездатності форуму здійснюється адміністрацією форуму. Порядок і контроль за дотриманням виконання цих Правил на форумі здійснюються учасниками форуму: модераторами і адміністраторами, які відповідно до їх повноважень можуть редагувати або видаляти повідомлення, закривати теми, виносити попередження учасникам, тимчасово позбавляти їх права розміщення повідомлень, блокувати аккаунт учасника і т. п.

Форум працює в режимі пост-модерації, який характеризується миттєвою публікацією повідомлень учасників і подальшої, через якийсь час, їх модерацією. У зв'язку з цим на форумі можуть бути присутніми повідомлення, які не є допустимими з точки зору адміністрації та Правил форуму.

Всі повідомлення на форумі відображають виключно особиста думка їх авторів. Адміністрація форуму не перевіряє достовірність матеріалів в повідомленнях, не дає ніяких гарантій щодо них і не несе ніякої відповідальності за їх зміст. Проте, це не означає підтримки або схвалення цих матеріалів з боку Адміністрації.

2. Реєстрація користувачів

При реєстрації на форумі учасник погоджується виконувати дані Правила безумовно.

Реєстрація майбутнім учасником здійснюється самостійно, без допомоги і участі адміністрації.

При реєстрації забороняється використовувати автоматичні служби реєстрації на форумах. Забороняється здійснювати множинну реєстрацію акаунтів одним користувачем. При виявленні таких акаунтів, всі акаунти будуть заблоковані, а учаснику буде заборонений доступ на форум, незалежно від його особистості і положення на форумі.

Вибір умовного імені (ніка, нікнейма) і аватара є правом користувача. Нікнейм не повинен бути схожий з вже існуючими до ступеня, що може ввести в оману інших учасників форуму. У назві ніка і в якості аватара забороняється використовувати:

  • інформацію та зображення, що суперечать законам України,
  • інформацію та зображення, що порушують загальноприйняті моральні і етичні норми,
  • контактну інформацію (поштова адреса, телефон, адреса сайту та електронної пошти)

Адміністрація форуму залишає за собою право вжити заходів щодо припинення використання ніка і редагування профілю користувача без попереднього повідомлення в разі, якщо вони порушують вищевикладені правила.

Зверху